Vědomá firma vedená srdcem

Enneagram a emoční inteligence

To si mám to srdce rozpůlit?

Sedí u mě pán a vypráví mi, že má ve svém životě dvě, ženy. Miluje obě. Nemůže říci, kterou víc. Každou jinak. Každá v něm otevírá jiné pocity a on zažívá jinou touhu a radost. Obě ho obohacují a přivádějí k hlubokému pocitu štěstí. Jsou rozdílné ve své vášni, jsou bohaté v emocích a v tom, jak zajímavé je se s nimi potkávat. Miluje dvě ženy.
„To si mám to srdce rozpůlit?“
Proč to lidem vadí? Opravdu si myslíte, že když jste schopní milovat, není možné milovat více než jednoho člověka?

VHLED

Není snadné připustit, že možné to je. Chlapi mě naučili, že co nemůžeš vyloučit, musíš připustit. Myslím, že v tom máme problém kvůli vlastnictví ve vztahu, závislosti a strachu. Chceme být jedineční, chceme, aby ten druhý byl jenom náš, a ne nikoho jiného.
Tuhle situaci jsem viděla před více než 10 lety. Ten muž to zařídil tak, že obě ženy o sobě věděly. Oběma dokazoval svoji lásku. Rozdělil čas, pozornost, svoje srdce na dvě části? Ne, jeho srdce milovalo mnoho lidí a ty dvě ženy měly speciální intimní blízkost, miloval i jejich těla, jejich dotyky, a to celým svým srdcem. Dostaly jeho jedinečnou pozornost, něhu a všechno, co dáváte jenom tomu, kdo ve vašem srdci otevře vaši lásku jako jedinečnou vesmírnou energii JEDNOTY.
Nevydrželo to. Tolik lidí to nějak zažívá a tvrdí a zkouší, tak nevím.
Autor:Eva Velechovská
Médium:Facebook
Datum:14.12.2017